Klacht: Slechte service filiaal Voorthuizen

Judith51081 op 29 maart 2022 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 29 maart 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Te veel spullen in een te kleine ruimte. Personeel vraagt nog steeds op een onbeschofte manier om de klantenkaart. Personeel is ook niet echt netjes. Als het te druk is gaat er veel te laat een extra kassa open, de paden zijn veel te vol en het personeel laat klanten voorkruipen. De paden staan stampvol en op maandagmiddag hebben ze de acties nog niet eens in de schappen maar ze zijn wel aan het afprijzen. Midden in de zomervakantie is het pad met de zonnebrandcrème helemaal leeg!! De winkel is een zooi en tijdens het afrekenen staat de kassa medewerker met een collega te praten en niet op te letten. Ze zien dat je een artikel vergeet mee te nemen maar gaan je niet achteraan of roepen ze je terug.
Acties moet je zelf aangeven en dan geven ze nog de verkeerde extra’s mee. Kassa medewerker die de acties niet weet en ook niet gaat kijken in de folder.
Ze doen hier aan misleiding. Er is een hele actiekop met Nivea ingericht met een groot bord erboven met het tweede artikel voor een euro. Het blijkt dat dit maar voor 1 artikel van toepassing is. De rest doet niet mee aan de actie. Zet het dan niet op een actie kop!
Ik kwam er op tijd achter omdat ik de bon controleerde, maar er zijn genoeg mensen die hierin trappen. Het personeel doet alsof het de normaalste zaak van de wereld is.

Gewenste Oplossing:

Acties goed opbouwen en geen misleiding. Medewerkers klantvriendelijkheid leren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Judith51081
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM