Klacht: Misleidende reclame

Mw Hop op 29 mei 2019 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 29 mei 2019

Een klant van Kruidvat heeft een klacht ingediend over misleidende reclame na de aankoop van een towerventilator. Hoewel de ventilator in de folder voor 14,99 euro werd aangeboden, moest de klant 19,99 euro betalen vanwege een zet- en drukfout. De klant is ontevreden over de afhandeling en de houding van de leidinggevende in de winkel.

Mijn Klacht:

Ik heb een towerventilator gekocht uit de folder. Daar staat een prijs van 14,99 bij vermeld. Nu moest ik 19,99 betalen want ze beroepen zich op zet- en drukfouten.
Mijns inziens hadden ze mij de ventilator voor de folderprijs moeten verkopen. Ik ben hier zeer ontstemd over. De desbetreffende leidinggevende was niet de vriendelijkheid zelve.
Ik hoor graag van jullie hoe het nu werkelijk is.

Met vriendelijke groet
Mw. Hop

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik de 5 euro terug krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM