Klacht: Lenzen weer vernieuwd, slecht

A. Den Haag op 31 maart 2017 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 31 maart 2017

Een klant van Kruidvat heeft recentelijk de vernieuwde versie van de 3-maanden lenzen aangeschaft, maar is ontevreden over de kwaliteit. De lenzen zouden dunner zijn en na een week zou het zicht aanzienlijk verslechteren. De klant overweegt over te stappen naar een ander product als de oude versie niet terugkomt.

Mijn Klacht:

Ik heb onlangs de nieuwe versie van de lenzen gekocht bij het Kruidvat. Ik koop ze al meer dan 8 jaar bij het Kruidvat en dan wel de 3 maanden lenzen. Maar wat ik nu merk is dat ze niet alleen de verpakking hebben vernieuwd maar ook de inhoud. De 3 maanden lenzen dragen als dag lenzen. Ze zijn opeens een stuk dunner en ik zie na een week heel erg dof uit de lenzen. Heel slecht dus!! Ga weer terug naar het oude recept s.v.p. anders ga ik opzoek naar een nieuw product bij een andere winkel!

Gewenste Oplossing:

Versie hiervoor 3 maanden lenzen!

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door A. Den Haag
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM