Klacht: Led lampjes

Michelnowee op 26 november 2021 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 26 november 2021

Een klant van Kruidvat heeft een klacht ingediend over het niet terugkrijgen van geld voor vergeten led lampjes. Ondanks dat de medewerker naar de lampjes zocht, werd er geen oplossing geboden en werd de waarde van de lampjes, slechts één euro, als reden gegeven om geen terugbetaling te doen.

Mijn Klacht:

Ik kwam net bij Kruidvat omdat ik led lampjes had laten liggen ik krijg menneer ik zal kijken niks gevonden ok maar geen geld terug helemaal niks en dan zegt hij is toch maar 1euro

Gewenste Oplossing:

Niks

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Michelnowee
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM