Klacht: Je kan kruidvat niet mailen Verkoopt Nescafe Rood inhoud 200gram zit 8 gram te weinig in

soscha op 01 april 2022 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 1 april 2022

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Koop al heel lang Nescafe Rood in de ,,AANBIEDING” zit gewoon minder in dan de vermelde 200gram. Geijkte weegschaal gebruikt. Koop dat al lang daar dus is niet gewoon een bepaalde batche. Heb foto`s gemaakt maar geen email adres om iets op te sturen. Heb natuurlijk ook geprobeerd Nescafe te mailen lukt ook al niet. Die hebben een contactformulier op0 de website 3 keer ingevuld krijg je niet normaal verstuurd.

Gewenste Oplossing:

Dat deze potten een vermelding hebben dat er minder inzit. Volgens mij is het bij we ook verboden. En een paar potten Nescafe om de schade te compenseren.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Reactie van de melder van de klacht soscha

4 jaren geleden - Inmiddels is het klachten formulier van Nescafé wel doorgekomen. Daar ben ik blij mee. Kruidvat verzaakt hier en niet alleen bij mijn klacht zie ik hier. Ga het bij de keuringsdienst van waren melden. Dan verzoek ik of ze bij het Kruidvat een pot Nescafé gaan kopen. Zo zie je maar weer Kruidvat neemt klanten niet serieus.

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door soscha
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM