Klacht: haarkleuring met onzichtbaar resultaat

[email protected] op 15 juni 2019 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 15 juni 2019

Een klant van Kruidvat heeft een klacht ingediend over een haarkleurproduct dat niet het gewenste resultaat opleverde, wat ook door een winkelmedewerker werd bevestigd. Ondanks het niet functioneren van het product, kon het niet geretourneerd worden vanwege de geopende verpakking, wat de klant als onterecht ervaart. De medewerker merkte op dat zij ook wel eens pech had met producten, wat de klant als een teleurstellende reactie beschouwde.

Mijn Klacht:

Het product werkt zichtbaar niet. De winkelmedewerker heeft dit ook gezien. Toch kan het product niet geretourneerd worden, aangezien de verpakking open is.
Natuurlijk kom je pas achter het niet functioneren van een product, als je het gebruikt. Dat is dat niet zo gek.
Het frappante is dat de winkelmedewerker vooral vond dat het niet geretourneerd kon worden omdat zij het niet meer opnieuw kon verkopen. Maar volgens mij is dat niet de bedoeling van iets wat niet werkt. Dat zou terug naar de fabriek leverancier gestuurd moeten worden ter controle.

Ook zei de medewerker dat zij ook wel eens iets kocht wat niet werkte en dat ze dan gewoon pech had. Dat vond ik niet relevant maar wel een trieste mededeling. Dat is ook voor haar helemaal niet eerlijk, zij zou het ook moeten kunnen retourneren.

Gewenste Oplossing:

Als ik het product mag retourneren en mijn geld terug krijg. Te weten, het gaat hier slechts om 2,50
Twee euro en vijftig cent. Waar ik de klantenservice telefonisch heb geprobeerd uit te leggen dat het zo verbazend is, dat ik vandaag al 10 keer zoveel geld heb uitgegeven in hun winkel dan het bedrag waarom ik vraag. Dat het voor mij een principe kwestie is, en niet begrijp waarom zij hier geen service aan de klant bieden door toestemming te geven tot geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM