Klacht: Compliment voor kwaliteit van uw incontinentiemateriaal

Kalverliefde op 08 augustus 2023 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 8 augustus 2023

Een klant deelt een positieve ervaring met het incontinentiemateriaal van Kruidvat, dat beter presteert dan Tena Lady. Hoewel de pasvorm minder is, waardeert de klant het hogere absorptievermogen en de lagere prijs. De klant roept het bedrijf op om deze positieve feedback te delen.

Mijn Klacht:

Ik schrijf mijn positieve ervaring bij klachten omdat ik geen andere plek kon vinden. Doe daar wat aan. Ik gebruikte altijd Tena Lady, maar ik was ontevreden over de prijs en de kwaliteit. Ik bleef niet voldoende droog. Moest vaak tussendoor wisselen, soms was het dan al te laat. Ik probeerde uw materiaal omdat het goedkoper is. De pasvorm is minder goed maar het absorptievermogen beter dan Tena Lady.

Gewenste Oplossing:

Niet van toepassing

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Kalverliefde
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM