Klacht: Bjorn Borg badslippers

Cynthia Kers op 11 mei 2022 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 6.0/10 ★★★☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 11 mei 2022

Een klant heeft op 10 mei 2022 badslippers besteld bij Kruidvat, maar heeft tot nu toe geen bevestiging ontvangen over de afhaalstatus, ondanks dat de betaling al is gedaan. Herhaaldelijk contact met de klantenservice heeft geen resultaat opgeleverd, en de klant overweegt om op vrijdag nog een laatste poging te doen om de slippers op te halen, anders eist hij zijn geld terug.

Mijn Klacht:

Gisteren 10-05-2022 heb ik badslippers besteld maar tot heden heb ik geen bewijs gekregen wanneer ik ze kan ophalen wel betaald via de site. Tig x klantenservice gebeld maar nemen niet op ik ga vrijdag laatste poging doen om de badslippers te halen zonder bewijs anders wil ik me geld terug.

Gewenste Oplossing:

Dat ze vrijdag in de winkel te krijgen zijn de badslippers zonder bewijs dan maar anders mijn geld terug.

Beoordeling 6/10 star-3 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Cynthia Kers
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM