Klacht: Aanbieding niet meer te leveren

Jocar1956 op 02 augustus 2021 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 4.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 2 augustus 2021

Een klant heeft op 25 juli prostaforce capsules met een aanbieding van '1 + 1 gratis' besteld bij Kruidvat, maar ontving op 2 augustus een e-mail dat het product niet meer leverbaar was. De klant merkt op dat de capsules wel in de winkel verkrijgbaar zijn, maar zonder de aanbieding, en beschouwt dit als misleiding.

Mijn Klacht:

25 juli op de website prostaforce capsules bestel 1 1 gratis. Kreeg vandaag een mailtje 2 augustus “niet meer leverbaar” dit terwijl ze in in de winkel te koop zijn alleen dan géén aanbieding. Ik vind dit volksverlakkerij!

Gewenste Oplossing:

Als ik gewoon de bestelling die ik op de website heb besteld ontvang voor de aanbiedingprijs

Beoordeling 4/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Jocar1956
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM