Klacht: 3SDMDQ015841726

M.J of J.M op 01 augustus 2022 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 3.0/10 ★★☆☆☆
Bedrijf Kruidvat
Categorie Drogisterijen
Status Open
Datum 1 augustus 2022

Jeanne M. heeft een klacht ingediend bij Kruidvat omdat zij haar pakket, dat op 27 juli 2022 geleverd zou worden, nog steeds niet heeft ontvangen. Ondanks meldingen dat het pakket is geleverd, blijft zij zonder het product en vraagt zij om een oplossing.

Mijn Klacht:

Geachte, ik heb nog steeds mijn pakket niet gekregen, ze hadden dat op 27-07-2022 moeten leveren. Ik krijg steeds de melding dat het geleverd is.
Ofwel ligt de Fout bij jullie of anders bij de post.
Graag verwacht ik een gunstig antwoord van u.

Mvg

De Groot JeanneM
[email protected]

Gewenste Oplossing:

ik ben al tevreden als ik mijn pakket zou krijgen

Beoordeling 3/10 star-2 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Kruidvat

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Kruidvat nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door M.J of J.M
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM