Folder
Klacht van Lenie83 op 06 mei 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Heb al 3 weken de folder niet gekregen. Lees meer
Bij Kruidvat zijn 39 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 1.2/10. Dien een klacht in over Kruidvat.
Kruidvat is een drogisterij die in 1975 is opgericht en inmiddels meer dan 200 filialen in Nederland heeft endaarmee marktleider binnen de drogisterijketens... Lees meer >
Kruidvat is een bedrijf actief in de categorie Drogisterijen. Op Klacht.nl zijn in totaal 6964 klachten gemeld over Kruidvat. Hiervan zijn er 1 opgelost (0%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Kruidvat delen.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over: actie, kruidvat, gratis, bestelling, winkel. Op basis van de 6964 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Kruidvat is 0%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Kruidvat:
1. Neem eerst contact op met Kruidvat — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
In fysieke winkels heeft u geen wettelijk herroepingsrecht, maar veel winkels bieden wel een ruil- of retourbeleid. Bij defecte producten heeft u altijd recht op reparatie, vervanging of geld terug op basis van de wettelijke garantie.
Twitter/X: @KruidvatService
U kunt een klacht over Kruidvat indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Kruidvat.
Op Klacht.nl zijn in totaal 6.964 klachten over Kruidvat ingediend, waarvan 38 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Drogisterijen, klachtmelden.
Van de klachten over Kruidvat wordt 0% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 22 van de 6.964 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Kruidvat gaan over Beschadigd product of pakket van Kruidvat, Klantenservice problemen met Kruidvat, Retour en terugbetaling problemen met Kruidvat. Bekijk alle Kruidvat klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Kruidvat via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Kruidvat actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Kruidvat niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Lenie83 op 06 mei 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Heb al 3 weken de folder niet gekregen. Lees meer
Klacht van Martilmoppiej op 04 mei 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Geachte heer,mevrouw Ik wil en klacht indienen, ik was vanmiddag in de kruidvat van keizerstraat in Scheveningen en ik zag een heerlijk nieuwe geurtje van het merk van de kruidvat die pas nieuw bestaat en de vak was vrij vol met... Lees meer
Klacht van kruidvat1 op 03 mei 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Hierbij de mail ontvangen van Kruidvat. Vriendelijk bedankt voor uw reactie. De collectie van Anna Rolfi gaat uit ons assortiment. Helaas is het via de site alleen nog nog te koop, wat er op voorraad is. Wij zullen geen nieuwe leveringen meer binnen... Lees meer
Klacht van Hondagirl23 op 03 mei 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Gisteren heb ik bij Kruidvat het enigenmerk permanente haarverf gekocht Zwart Noir 2.0. Later heb ik mijn haar geverfd, toen brak echter later de hel los. Er zat namelijk verf op mijn gezicht en flink deel en dat kreeg ik er met... Lees meer
Klacht van Gail RR op 02 mei 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Product aangeschaft op 14-03-2013 en vandaag 02-05-2013 nog steeds geen tabled of vergoeding. Lees meer
Klacht van yvonne 24 davie 21 jeffrey 17 op 28 april 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
ik ga zaterdagmidag naar kruidvat om axe deo te kopen maar het schap was al leeg ik ging het vragen maar ze haden het al opgeruimt en in het magazijn neer gezet en ik kreeg de aanbing niet meer mee... Lees meer
Klacht van kimberleyboss op 28 april 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Met smaak en plezier eet mijn kleine meisje altijd de potjes babyvoeding van Kruidvat eigen merk. Ditmaal de bruine bonen met stukjes appel. Na een paar hapjes proefde ook ik een hapje en kauwde gewoon op een stukje steen (of... Lees meer
Klacht van C.Brouwer op 28 april 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Reeds jaren koop ik bij kruitvat de katoenen taille-slip. Tot mijn verbazing is deze compleet verdwenen. Er zijn nu dunne stretch broekjes zonder brede rand maar met een heel dun randje. Deze zitten ook nog voor geen meter. Ze knellen.... Lees meer
Klacht van sadik-sasmaz op 27 april 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
""k heb onlangs een tablet gekocht bij de kruidvat maar hij laad nu al niet meer op en de batterij gaat snel leeg"" Lees meer
Klacht van Wizkid op 27 april 2013 over Kruidvat in de categorie Drogisterijen
Beste Kruidvat, al jaren ben ik maandelijks vaste klanten voor het shoppen van mn contact lenzen, onlangs is alles zeer duur geworden, maar ik haalde mijn 3.5maand contact lenzen toch echt voor 5.95 bij jullie en aangezien ik 2 ogen heb... Lees meer