Klacht: toch gebeld worden terwijl ik gebruik maak van recht van verzet

Harry R. Stomp op 19 maart 2021 over KPN in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 2.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf KPN
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 19 maart 2021

Een klant heeft herhaaldelijk klachten geuit over ongewenste telefoontjes van bedrijven die zeggen namens KPN te bellen, ondanks het indienen van een verzoek om niet meer gebeld te worden. Na meerdere keren contact met KPN, waarbij werd beloofd dat de klant niet meer gebeld zou worden, ontving hij opnieuw een telefoontje van een bedrijf dat zich voorstelde als KPN.

Mijn Klacht:

In november/december wel meer dan 15 keer gebeld door diverse bedrijven die zeggen uit naam van KPN te bellen. Om een abonnement af te sluiten natuurlijk. In december KPN gebeld om gebruik te maken van recht van verzet (dus om niet meer gebeld te worden door welk bedrijf dan ook uit naam van KPN). Dit is meteen in orde gemaakt. In februari weer gebeld door een bedrijf uit naam van KPN. Wederom KPN gebeld en zij zouden nu echt zorgen dat ik niet meer gebeld zou worden. Vandaag (19 maart) weer gebeld door bedrijf uit naam van KPN (bedrijf heet Servicenet, tel nr 0242090020)

Gewenste Oplossing:

Als ik niet meer gebeld wordt door KPN zelf of bedrijven die uit naam van KPN doen.

Beoordeling 2/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie