Mijn Klacht:
Klacht ;
Ik heb mobiel internet van KPN , daar we op een schip wonen, is mobiel internet van groot belang
Daar een gewone dongel niet goed werkt, hebben we een router met buitenantenne (Globesurfer 111) welke al een aantal jaren naar tevredenheid werkt.
Op 10 maart zijn we naar de KPN vestiging in Gorinchem geweest , reden wij konden en kunnen nog steeds niet bij mijn KPN OP INZICHT TE KRIJGEN IN ONS VERBRUIK EN REKENING, daarnaast liep het contract af.
Daar keek men en melde os dat wij zo’n 10.000 MB gebruikte , en dat het verstandige was dat wij naar 4G netwerk over zouden gaan .
Is omgezet naar 4G nieuw kaartje mee gekregen , hierna ontstonden 2 ernstige problemen.
1 De verbinding met internet was vrijwel onmogelijk
2 om optimaal gebruik te maken was onze router ongeschikt voor 4G netwerkontvangst
Nieuwe router aangeschaft, á 450 Euro met buiten antenne.
Ontvangst nog zeer slecht, terug naar de KPN vestiging in Gorinchem probleem uitgelegd , hun hebben ter plaatse het kaartje getest en geconcludeerd zeer slecht ontvangst
Nieuw kaartje meegekregen , in de router geplaatst en wederom de verbinding met internet was vrijwel onmogelijk
Klanten service gebeld ; 1 die mij te woord stond begreep mijn probleem , moest het kaartje in mijn mobiele telefoon doen en dan hu terugbellen, dan kon de technische dienst met een kruismeting bepalen wat er aan de hand was , zo gezegd zo gedaan , teruggebeld , kreeg ik een medewerker aan de lijn , het probleem uitgelegd en dat er nu een meting gedaan kon worden, oeps werd aan kpn zijde de verbinding verbroken .
Weer gebeld naar de klantenservices , volgende medewerker aan de lijn , weer het hele verhaal uitgelegd deze heeft contact gehad met de technische dienst en hun zouden mij terugbellen.
Helaas hierna niets meer vernomen
Hierna nog een aantal keren geprobeerd om uit te leggen aan de klantenservice , laatste antwoordt er zit een probleem in de kaart zit en dit met 5 dagen mogelijk?? Verholpen kan zijn, en we dus over 5 dagen antwoordt krijgen .
Dit is onacceptabel en ongehoord van KPN dit is een probleem vanaf 5 maart 2014
Gewenste Oplossing:
Bij geen oplossing stappen we met alles over naar een andere provider

