Klacht: mobiel abonnement KPN

Anne-Fleur op 27 april 2015 over KPN Mobiel in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf KPN Mobiel
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 27 april 2015

Een trouwe klant van Hi, nu KPN, heeft al zes jaar een onbeperkt internetabonnement voor €22,31 per maand. Tijdens een bezoek aan een KPN-winkel vroeg hij naar goedkopere opties, maar de voorgestelde alternatieven, waaronder een abonnement met een Sony Xperia Z3, waren duurder dan zijn huidige kosten.

Mijn Klacht:

Al 6 jaar ben ik trouwe klant van Hi, het huidige KPN. Ik heb in die 6 jaar mijn abonnement nooit aangepast en heb daarom nog onbeperkt internet. Ik betaal hiervoor €22,31 per maand. Nu is onbeperkt internet erg fijn maar de kosten zijn toch wel hoog.
Afgelopen zondag ben ik dan ook naar de KPN winkel in het winkelcentrum Boven ’t Y gegaan. Dit omdat ik wilde weten wat KPN voor mij kon betekenen. Na tien minuten wachten werd ik geholpen. Ik gaf aan graag en goedkoper abonnement te willen. Ik moest vervolgens aangeven welke telefoon ik graag zou willen. De telefoon die ik graag wil is de Huawei Ascend P7. Deze werd echter niet aangeboden door KPN dus bood de winkelmedewerker mij de Sony Xperia Z3 aan. De kosten voor het abonnement waren €32,50. Mijn abonnementskosten zouden dan dus nog hoger worden en ik zou er qua internet ook nog op achteruit gaan.
Vervolgens vroeg ik de medewerker naar een sim only. De goedkoopste sim only die KPN kon bieden was €17,50 en hiervoor zou ik 500 mb internet krijgen. Dit was voor mij ook geen optie. Ik gaf toen aan over te gaan stappen. Ik legde uit dat ik goedkoper uit was als ik een abonnement nam bij t-mobile, met 1000 mb internet, en daarbij los een Huawei Ascend P7 zou kopen via bol.com. De medewerker zei hierop: ‘’Tja, je betaald bij KPN voor de service, maar succes.’ Ik vroeg mij nog af welke service je precies nodigt hebt voor een sim only.
Uiteindelijk komt het er op neer dat KPN mij liever kwijt dan rijk is en daar ben je dan 6 jaar trouwe klant voor.

Gewenste Oplossing:

Dat KPN mij een goeie aanbieding doet zodat ik niet hoef over te stappen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over KPN Mobiel

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over KPN Mobiel nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Anne-Fleur
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie