Mijn Klacht:
Nadat mijn telefoon is gestolen heeft een onbekend persoon voor €600 vanuit België naar Marokko gebeld. Ik kwam er pas laat achter dat mijn telefoon gestolen was en in combinatie van het vertrek naar vakantie heb ik volgens de KPN mijn simkaart te laat geblokkeerd waardoor ik zelf voor alle kosten moet opdraaien. Ik zou de factuur nog niet hoeven te betalen totdat er een speciale afdeling naar mijn situatie had gekeken en hier mij over zouden berichten. Nadat ik vanmorgen had gezien dat de KPN €700 via een automatische incasso van mijn rekening heeft proberen te halen heb ik ze direct opgebeld. Nu werd mij verteld dat ik 2 weken geleden toegezegd heb de rekening te betalen. Dit heb ik nooit gedaan, ik was ook nog in afwachting van hun officiële reactie. Nu kan ik hier niets meer aan doen en is er zelfs geen mogelijkheid om de factuur in termijnen te betalen. Ik moet de factuur voor 07-12-2016 voldaan hebben anders zal de KPN extra kosten in rekening brengen. Ook was het volgens de medewerkster die ik zojuist telefonisch sprak niet toegestaan om hier met iemand anders van de KPN over te spreken. Doorverbinden was niet toegestaan.
Naast dat ik sowieso al het slachtoffer ben van simkaart misbruik, word ik door de KPN aan de kant geschoven zonder enige beweegruimte.
Ik was daadwerkelijk verbijsterd van hun handelswijze, nog nooit zoiets meegemaakt.
Gewenste Oplossing:
Ik had in eerste instantie verwacht dat de KPN uit coulance mij wellicht de helft van de factuur zouden laten betalen gezien de situatie.
Nu ben ik zelfs al blij wanneer ik het bedrag van €700 (wat niet mijn verbruik is geweest) in termijnen mag betalen.


