Klacht: terugbetaling

marian536 op 08 juli 2019 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 8 juli 2019

Een klant heeft op 25 juni 2019 een opbergkist besteld, maar kreeg na twee dagen te horen dat het product niet meer op voorraad was. De klant heeft gekozen voor terugbetaling, maar ontvangt sindsdien geen reactie van Koopjedeal.nl en heeft het geld nog steeds niet teruggekregen. Er is bezorgdheid over de bereikbaarheid van het bedrijf, wat leidt tot de veronderstelling dat het mogelijk failliet is.

Mijn Klacht:

Ik had een opbergkist besteld op 25-06-2019, kreeg naar 2 dagen het bericht dat het niet meer voorradig was en dat ik mijn geld terig zou krijgen , of ik kon iets anders bestellen , ik ben voor geld terug geven gegaan , Koopjesdeal is niet bereikbaar meer telefonisch , reageert niet op mails etc en nog steeds geen geld terug .

Ik vermoed dat ze failliet zijn .

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik mn geld terug heb .

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht

6 jaren geleden - Ik krijg de klacht terug als niet aangekomen , tja dat had ik wel kunnen zeggen ,want ze geven wel een adres , Klacht koopjesdeal.nl op maar die is niet bereikbaar dat had ik zelf ook al geprobeerd .

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM