Klacht: niet complete levering

zaklamp op 30 oktober 2018 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 30 oktober 2018

Een klant heeft op 12 september een zaklamp besteld bij Koopjedeal.nl, maar de levering op 26 september was niet compleet; essentiële onderdelen zoals de oplader en batterij ontbraken. Na veel moeite om het product terug te sturen, heeft de klant tot op heden geen reactie ontvangen op e-mails, terwijl het inmiddels 31 oktober is.

Mijn Klacht:

op 12 september een zaklamp besteld. kwam uiteindelijk op 26 september maar de elementaire dingen ontbraken o.a.de oplader en de batterij.
moest met veel moeite alles terugsturen en tot nu toe geen teken van leven.Op onze mails wordt niet gereageerd.het is nu 31 oktober.

Gewenste Oplossing:

als het geld wordt teruggestort of een goed exemplaar

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM