Klacht: Geen reactie op mailtjes

berthartog op 01 november 2018 over Koopjedeal.nl in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 1 november 2018

Een klant van Koopjedeal.nl heeft problemen met het retourneren van een defecte bladblazer. Ondanks goedkeuring van de retourzending op 23 oktober, heeft de klant nog geen retouretiket ontvangen, waardoor het apparaat niet kan worden teruggestuurd. De klant maakt zich zorgen dat de vertraging het retourneren binnen de gestelde termijn bemoeilijkt.

Mijn Klacht:

De bladblazer die ik heb gekocht doet het niet. Hoewel de retourzending op 23 oktober is goedgekeurd door Koopjedeal heb ik nog steeds geen retouretiket ontvangen, waardoor ik het apparaat in de originele verpakking niet terug kan sturen. Inmiddels verstrijkt de tijd. Misschien is dat wel de bedoeling van Koopjedeal, waardoor retourneren onmogelijk wordt binnen de gestelde termijn.
Met vriendelijke groeten,
Bert Hartog

Gewenste Oplossing:

De bladblazer weg en mijn geld terug.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM