Klacht: klantenservice telefonisch onbereikbaar

m weerman op 05 april 2015 over BEN in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BEN
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 5 april 2015

Een klant heeft herhaaldelijk geprobeerd de klantenservice van BEN te bereiken om zijn abonnement op te zeggen, maar is daar al een week niet in geslaagd. Dit heeft geleid tot extra kosten die inmiddels hoger zijn dan het abonnement zelf, terwijl er geen alternatieve manieren zijn om de opzegging door te geven, zoals via e-mail.

Mijn Klacht:

probeer al een week BEN klantenservice te bereiken om abonnement op te zeggen, dit lukt niet maar kost wel elke keer geld, nu al meer dan het abonnement kost
je kunt niet op een andere manier (mail ofzo) een opzeggeing doorgeven

Gewenste Oplossing:

per mail opzegging doorgeven of gewoon bereikbaar zijn

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BEN

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BEN nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - inmiddels (na veel bellen en hoge kosten) de administratie bereikt en abonnement opgezegd

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie