Klacht: Klacht over ongegronde brandstofkosten en oplichting

klagerdaa1aac2 ✓ Verified op 20 oktober 2026 over Europcar in de categorie Autoverhuur

Europcar klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Europcar has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Europcar
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 20 oktober 2026

Een klant van Europcar heeft een klacht ingediend over ongegronde brandstofkosten na het huren van een auto op luchthaven Brindisi. Bij het ophalen van de auto was de brandstofindicator niet correct, en na het voltanken bleek de tank vol te zijn. Ondanks het overleggen van bewijs aan de klantenservice in Italië, ontving de klant een factuur voor €47 voor het aftanken, wat leidt tot de beschuldiging van oplichting.

Mijn Klacht:

Ik heb een auto gehuurd op luchthaven Brindisi. Bij het ophalen van de auto was de brandstofindicator op 6/8 deel, maar na het voltanken bleek de tank daadwerkelijk vol te zijn. Ik heb dit gefilmd als bewijs. Desondanks ontving ik een factuur van €47 voor het aftanken. De klantenservice in Italië heeft aangegeven dat zij niks kunnen doen, ondanks dat ik bewijs heb gestuurd. Ik ben van mening dat er sprake is van oplichting.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om terugstorting van het afgeschreven bedrag en wil aangifte doen van oplichting.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Ik heb een email gestuurd naar Europcar over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM