Klacht: Klacht over dubbele kosten en slechte service

klager358f2652 ✓ Verified op 21 oktober 2026 over CarTrawler in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf CarTrawler
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 21 oktober 2026

Bij een huurauto-ervaring via CarTrawler, geboekt via Cheaptickets.nl, ondervond de klant problemen met de locatie van de verhuurder en de service van een medewerkster. Ondanks dat de huurkosten al waren afgeschreven, moest de klant het bedrag opnieuw pinnen en een borg betalen, terwijl er geen controle of documentatie plaatsvond bij het inleveren van de auto. Na de huur ontving de klant geen terugbetaling, omdat er geen eindfactuur kon worden overlegd.

Mijn Klacht:

Ik heb via Cheaptickets.nl een huurauto geboekt via CarTrawler. Bij aankomst op het vliegveld was er geen duidelijke aanwijzing waar de verhuurder was, wat leidde tot veel zoeken. Na een uur wachten in de brandende zon werd ik geholpen door een onvriendelijke medewerkster die slecht Engels sprak. Ondanks dat de huur al was afgeschreven van mijn creditcard, moest ik het volledige bedrag opnieuw pinnen omdat mijn creditcard nog maar 2 maanden geldig was. Ook moest ik een borg betalen voor de verzekering terwijl ik deze ook al had betaald. Bij het inleveren van de auto werd er niets gecontroleerd en ontving ik geen documenten. Na terugkomst heb ik niets teruggekregen. Toen ik contact zocht via de chatbot, kreeg ik een mail dat ik geen geld terugkreeg omdat ik geen eindfactuur kon tonen. Ik heb dus dubbel huur en dubbele verzekering betaald en ben zeer ontevreden over de service.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek om terugbetaling van de kosten voor de dubbele huur en dubbele verzekering.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 dagen geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over CarTrawler

Reactie van de melder van de klacht klager358f2652

2 dagen geleden - De klacht wordt niet eens in behandeling genomen..!!!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM