Klacht: Klacht over geannuleerde vlucht en slechte communicatie

klagercf1f1d1a ✓ Verified op 04 november 2026 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

booking.com klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 4 november 2026

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een vlucht geboekt naar Zanzibar via booking.com. Tijdens de terugreis bleek onze vlucht geannuleerd te zijn, wat al in april was doorgegeven, maar booking.com heeft dit niet correct aan ons gecommuniceerd. Hierdoor stonden we vast op Nairobi en hebben we extra kosten moeten maken voor nieuwe vliegtickets en telefoonkosten. Ondanks het indienen van een aangetekende brief met bewijsstukken, heb ik geen reactie van booking.com ontvangen. Qatar Airways heeft een deel van de terugvlucht terugbetaald, maar de fout ligt bij booking.com. Ik eis een vergoeding voor de kosten van de nieuw geboekte vlucht, de telefoonkosten en een tegemoetkoming voor de ongemakken die we hebben ervaren.

Gewenste Oplossing:

Ik wil een volledige vergoeding voor de extra kosten en een tegemoetkoming voor de ongemakken die zijn ontstaan door deze situatie.

Bericht van Robin van Klacht.nl

15 minuten geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over booking.com

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM