Klacht: Klacht over filiaal guess PC hooftstraat

HHN750 op 07 maart 2018 over Guess in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Guess
Categorie Kledingwinkels
Status Open
Datum 7 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een klacht over het Guess filiaal van de PC hooftstraat. Ik dacht daar terecht te kunnen met mijn probleem inzake een non-conform guess product en de manager daar had niet alleen geen idee over het (wettelijke) beleid of hoe ze het probleem kan oplossen, ze was ook nog eens vreselijk onbeschoft, luidruchtig, bijna fysiek en vond het veel belangrijker om het laatste woord te hebben dan jouw als klant goed van dienst te zijn. Ik heb nog nooit zo een trashy behandeling gehad. Dit verwacht je niet van een gerenormeerd merk als Guess.

Kortom; Ik zou het kopen van Guess producten achterwege laten, Mochten er problemen rijzen dan ben je niet alleen je geld kwijt, maar je kunt ook nog eens nergens terecht met je klacht.

Gewenste Oplossing:

- excuses krijgen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Guess

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Guess nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM