Klacht: klacht internet

mechteldvanbenthem op 07 september 2020 over Ziggo in de categorie Alles-in-1

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Ziggo
Categorie Alles-in-1
Status Open
Datum 7 september 2020

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Vorige week is nextbox door ons aangesloten en sindsdien was de internet heel slecht. Gebeld met Ziggo en medewerkers iets gedaan met internet waardoor ik moest inloggen met 5ghz. Werd niet beter dus weer contact opgenomen (gisteren) en vandaag monteur geweest.
Alles goed aangesloten maar er stond iets niet goed in het abonnement. nu werkt het.
Zojuist gebeld voor een compensatie. Maar medewerker die ik eerste keer heb ik gesproken heeft blijkbaar niets geregistreerd. Ik voel mij aangetast in mijn integriteit op deze manier. Een medewerkers mag pas compenseren als hij bewijs. Dat begrijp ik maar ik opgenoemd wanneer ik julle allemaal gebeld heb (en daarvoor uren in de wacht heb gehangen, niet thuis kon werken vanwege de slechte wifi)

Gewenste Oplossing:

Als ik een nette compensatie ontvangen voor al het ongemak.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Ziggo

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Ziggo nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door mechteldvanbenthem
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie