Klacht: Retour

Chayennelachman op 17 januari 2019 over Kiosk in de categorie Supermarkten

Kiosk klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Kiosk has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Kiosk
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 17 januari 2019

Een klant van Kiosk heeft een klacht ingediend over de onprofessionele omgang van een kassamedewerker tijdens een retourproces. De medewerker weigerde aanvankelijk het geld terug te geven, maar gaf uiteindelijk toch de terugbetaling, terwijl zij de klant op een ongepaste manier bejegende. De klant vindt het gedrag van de medewerker onacceptabel en vraagt om aandacht voor deze situatie.

Mijn Klacht:

Ik kocht een aa flesje maar besloot toch het niet te doen dus zei ik meteen oh laat het maar zitten. Zei mevrouw Gaby achter de kassa nee dat kan niet dat mogen wij niet doen en ik gaf aan jawel dat is onmogelijk. Ze gaf heel grof antwoord en gong in discussie met me en zei dat ik een vieze wijf was en dat ik maar naar een andere winkel ervoor moest gaan en zei geef maar dat aa flesje en ineens gaf ze me held terug terwijl ze eerst zei dat het niet kon , toen vroeg ik waarom geef je nu ineens wel me geld en zei ze jaa zo dat je lekker ze zaak kan gaan verlaten

Dit was mijn klacht en vind het abnormaal hoe mvr Gaby met klanten omgaat.

Gewenste Oplossing:

Graag wil ik Eem oplossing van u

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer