Klacht: teveel betaalde loonkosten

Henk Bemelmans op 30 juni 2020 over KeukenConcurrent in de categorie Keukenleveranciers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
KeukenConcurrent has resolved this complaint
Klacht opgelost op 2 juli 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste meneer Bemelmans, Inmiddels hebben we u vandaag telefonisch kunnen spreken over uw klacht. We hebben met u besproken dat de genoemde kosten zijn berekend voor de extra uitgevoerde werkzaamheden waarvoor u vooraf geen betaling heeft gedaan. Mocht u nog...

Categorie Keukenleveranciers
Status Opgelost
Datum 30 juni 2020

Een klant heeft een klacht ingediend over extra loonkosten die door ZZP-monteurs van KeukenConcurrent in rekening zijn gebracht na de installatie van een keuken. Ondanks dat de klant een opleverbon had getekend en geen extra kosten verwachtte, werd er een bedrag van € 350,- gevraagd voor aanvullende werkzaamheden. De kwestie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Goedemorgen,

ik schrijf deze klacht naar u naar aanleiding van een gesprek dat ik heb gehad met Randy Iseger van filiaal Heerlen.
op 06-04-2020 is er bij ons een keuken geplaatst van keukenconcurrent door twee ZZP monteurs. aan het eind van de dag heb ik een opleverbon getekend waardoor ik ermee akkoord ging dat alles netjes geplaatst was en zonder restant te betalen opgeleverd.
nadat alles geregeld was zei een van de monteurs dat ik nog € 350,- contant met hen moest afrekenen vanwege extra werkzaamheden die zij verricht hadden. nadat ik hen had duidelijk gemaakt dat ik reeds een montageopdracht had getekend van € 1950,- en dat zij 1 dag gewerkt hebben (zoals afgesproken) zei een van de monteurs dat dit buiten keukenconcurrent om gaat en dat zij recht hebben op dat extra geld.
omdat ik enigszins overdonderd was en een van de monteurs wel heel stellig was dat dat geld er moest komen heb ik hen betaald maar wel met de mededeling dat ik het hier niet bij zou laten en keukenconcurrent zou inschakelen. er is de laatste tijd telefoon- en mailverkeer geweest tussen mij en keukenconcurrent en tussen keukenconcurrent en de monteurs en dat heeft ervoor gezorgd dat er een welles, nietes spelletje ontstaan is waar ik geen zin in heb.
de monteurs hebben enkele extra zaken gedaan (bv perilex stekker aangesloten, boiler aangesloten) maar alles is geplaatst en aangesloten in de daarvoor afgesproken periode. omdat ik al een betaling voor die periode heb gedaan vind ik het onterecht dat er nog een extra betaling heeft plaats gevonden aan de monteurs. als de monteurs al recht zouden hebben op een extra betaling dan toch alleen via keukenconcurrent en niet rechtstreeks bij de klant.
ik wil daarom dan ook deze € 350,- terug betaald krijgen en dat keukenconcurrent dit verrekend met de monteurs.

met vriendelijke groet
Henk Bemelmans
ordernummer: 20327007185

Gewenste Oplossing:

wanneer ik mijn geld terug heb

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar KeukenConcurrent over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door KeukenConcurrent in behandeling genomen

Bericht van KeukenConcurrent

5 jaren geleden - Beste meneer Bemelmans, Graag ga ik hier voor u achteraan. We komen hier graag zo snel mogelijk bij u op terug en zullen persoonlijk contact met u hierover opnemen. Met vriendelijke groet, Inge van Dam - KeukenConcurrent

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat KeukenConcurrent een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

KeukenConcurrent

Heeft op 02 juli 2020 om 16:23 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste meneer Bemelmans,

Inmiddels hebben we u vandaag telefonisch kunnen spreken over uw klacht. We hebben met u besproken dat de genoemde kosten zijn berekend voor de extra uitgevoerde werkzaamheden waarvoor u vooraf geen betaling heeft gedaan. Mocht u nog meer vragen hebben, laat ons dat dan alstublieft weten.

Met vriendelijke groet,

Twan Hoekstra - KeukenConcurrent

Alle klachten die gemeld zijn door Henk Bemelmans
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM