Mijn Klacht:
In september 2020 hebben wij onze nieuwe keuken en apparatuur van Candy binnen gekregen. Vanaf de eerste dag al hadden wij problemen met onze apparatuur, namelijk vaatwasser die niet aanging, koelkast waarvan de condens niet normaal is (teveel water of ijs op producten en leg planken), kookplaat die de ene keer het wel doet en ander keer weer niet terwijl dezelfde pannen gebruikt worden.
De monteurs zijn meerdere malen langs geweest zonder enig succes. Elke keer worden er onderdelen besteld en geplaatst. Voor de kookplaat hebben ze een speciale pan meegenomen die het wel deed zei die. Hij gaf aan dat ik alleen bepaalde merk pannen kon gebruiken. Hoe kan apparatuur die gloed nieuw is vanaf begin het niet doen?
Tijdens de aankoop van de keuken plus de apparatuur zijn wij zwaar bedrogen door de verkoper in de winkel( ene Abdel werkt bij bij filiaal in Utrecht )Hij gaf aan dat zowel de uiterlijk als de kwaliteit van Candy merk te vergelijke is met het merk Bosch en Siemens. Daarnaast gaf ik aan dat ik een bredere kookplaat wil omdat ik met 2 of meer pannen tegelijk wil koken en de verkoper heeft deze kookplaat aangeraden. Nu ik de apparatuur binnen heb is de kwaliteit zeker niet te vergelijken met de kwaliteit van Bosch en Siemens! De kookplaat is breed maar niet functioneel. Je kan 2 gemiddelde pannen niet tegelijk gebruiken want de grote plaat accepteert geen pan waarvan de magneetplaat kleiner is dan 22 cm (dat heeft de monteur gezegd).
Ik heb bij de monteurs aangegeven dat ik me apparatuur wil inwisselen voor een ander merk en ik ook bereid ben om verschil bij te betalen. We werden weer doorverwezen naar de keukenconcurrent. Daar werden we totaal niet meer serieus genomen en er werd beetje lacherig gedaan. Het geld is binnen en ze zijn niet meer geïnteresseerd in je. Als coulance regeling hebben ze ons aangeboden om weer nieuwe apparatuur aan te schaffen bij hun. Met de oude apparaten zitten we gewoon opgescheept!!
Gewenste Oplossing:
Als de Candy apparaten weer ingenomen worden en wij een betrouwbaar merk kunnen aanschaffen. Uiteraard zijn we bereid om het verschil er bij te betalen.


