Mijn Klacht:
Op 7 september is onze nieuwe keuken geplaatst door Keukenconcurrent. Jaren hebben we voor gespaard en het blijkt dat er zijn meerdere fouten door de KC gemaakt.
Volgens onze overeenkomst hebben wij een werkblad kleur (nootbruin) bestelt. Twee dagen voor de aflevering kregen wij een bericht van de KC dat die kleur door fabrikant fout niet meer verkrijgbaar is. Teleurstelling!! Maar goed, we hebben een ander kleur gekozen.
De volgende punten:
-Volgens de technische tekening hebben onze kasten 70cm. diepte net als de werkblad. Werkelijk krijgen we de kast van 68cm en werkblad van 70cm dus 2 cm. van de werkblad net als de Amerikaanse koelkast steek uit;
– De monteur heeft de Keuken Eiland 4 cm. scheef gemonteerd en de spoelbak met de krassen afgeleverd en bovendien nog lekt (fout van de fabrikant?!);
– Een paar kastdeurtjes hebben verschillende kleuren;
– Een van de vier apparaten (namelijk oven) heeft geen garantie sticker of nummer;
– Wij hebben de volgende dag een contact met Keukenconcurrent opgenomen en alle punten toegelicht. De volgende dag krijgen we het bericht dat ze over 4 weken iemand zouden sturen om onze keuken en onze klachten te beoordelen. De monteur die langskwam op 12 oktober heeft alle punten genoteerd en geconstateerd dat inderdaad de fouten moeten opgelost worden. De volgende afspraak over 4 weken!! De verkoper van het desbetreffende filiaal in Beuningen hebben we natuurlijk ook direct gesproken. Zijn tip is: Je moet naar de bouwmarkt om de juiste kleur van planken kopen en ga je de eiland opschuiven dan komt wel goed. Is het professional?
We hebben net met de klantenservice gesproken over 2 cm. die uitsteken (belangrijkste punt!!!) en ze zeggen(BOOS) dat is miscommunicatie tussen ons en de verkoper gegaan. Dus, op de tekening hebben we 70cm diepte van de keukenkast en ze zeggen MISCOMMUNICATIE!
We zijn vreselijk teleurgesteld. We hadden zo’n zin in onze nieuwe keuken.
Gewenste Oplossing:
Wij zouden heel graag met iemand spreken die echt verstand heeft en die erkent dat er erg veel fouten zijn gemaakt. Wij zijn gewone mensen en wij willen niet veel, alleen de keuken waarvoor wij een bedrag van € 9500 betaald.

