Mijn Klacht:
De monteur van KeukenConcurrent is nu voor de vierde keer langs geweest met of de verkeerde maat of de verkeerde kleur wand en stollen.
Ondanks goed opgegeven maten, kleuren, foto’s, tekeningen en codes presteren ze bij KeukenConcurrent het iedere keer weer om de verkeerde panelen aan de monteur mee te geven. Wel krijgen we na ieder bezoek een mail van KeukenConcurrent dat we over 6 weken weer aan de beurt zijn.
Hoe simpel kun je zijn! KeukenConcurrent maakt reclame dat ze binnen 4 weken een keuken kunnen plaatsen, maar ze vergeten er bij te vermelden dat de afwerking meer dan 6 maanden duurt!
Gewenste Oplossing:
Wij zijn tevreden wanneer KeukenConcurrent binnen korte termijn de keuken in orde maakt. Wij gaan zeker deze firma niet aanbevelen bij andere mensen!


