Mijn Klacht:
Keukenconcurrent Heerlen. Vanaf het begin van de eerste montage allemaal problemen. Na 5 maanden nog steeds geen keuken die af is. Beschadigde frontjes, verkeerde onderdelen, stollenwanden, lade, greeplijst. Speling tussen werkblad en muur. Een onderkastje door de eerste monteur zelf met planken in elkaar gezet.
Frontjes en stollenwanden zijn na 4 monteurs vervangen.
Vaatwasser zat niet goed, is door weer een andere monteur opnieuw gezet, hierdoor greeplijst beschadigd, nog steeds niet vervangen.
Stollenwanden vervangen, hiervoor oven eruit gehaald, zitten nu strips aan de zijkant los. Ook nog niet opgelost. Lade zou met verhoogde zijwand geleverd worden van aluminium, na 4 monteurs ook nog niet opgelost. Steeds verkeerde of de monteur weet er helemaal niets van.
Ruimte tussen blad en muur te groot. Wordt nu gezegd dat de muren niet haaks zijn terwijl ze het zelf hebben gemeten en goedgekeurd hebben voordat de keuken gemonteerd werd. Is nog steeds niet afgewerkt zodat er gewoon water achter kan lopen. Andere oplossing volgens de verkoper is het plaatsen van een achterwand. Hiervoor zouden wij extra kosten hebben, dit kan toch niet de bedoeling zijn.
Dan zijn er door de verkoper ook nog voor de eerste montage formulieren ondertekend waarbij wijzigingen goedgekeurd zijn na akkoord van ons. Andere hoekkast, ander afvalsysteem
Dit stond niet in de planning en is nooit met ons gecommuniceerd. Er zijn dus gewoon dingen veranderd zonder onze toestemming en ook nog eens ondertekend met zogenaamd onze toestemming. Dit is toch fraude?
Over het verschil van prijs worden wij niet ingelicht natuurlijk. Verschillende malen gesprek gehad met de verkoper en de klantenservice. Communicatie is zeer slecht. Van het kastje naar de muur gestuurd. Door verkoper wordt steeds beloofd dat alles in orde komt en alles wordt opgelost. Ter compensatie kan ik een achterwand bij hun bestellen met korting. Dat is toch geen oplossing, komen er nog meer kosten op ons af.
Compensatie van alle ongewenste wijzigingen en fouten zouden toch echt op zijn plaats zijn.
Er is ook al een paar keer gezegd dat er iemand langs komt om de keuken te bekijken en te checken wat er allemaal niet klopt, dit is ook nog steeds niet gedaan..
Allemaal dingen die versproken worden en toch niet gedaan worden.
Keukenconcurrent – Doe wat je zegt, zeg wat je doet! Dit is hun slogan! Doe dit dan ook!
Gewenste Oplossing:
Keuken moet eindelijk afgewerkt worden na 5 maanden. Compensatie van ongewenste gewijzigde opstelling, onderdelen en fouten. Oplossen van speling achter werkblad, onderkast wastafel, greeplijst, lijsten oven, lade. Achterwand zonder extra kosten. Iemand die alles komt opnemen en bekijken en er wel iets mee doet! Afspraken nakomen!


