Klacht: spaar actie max verstappen

nancy groenenboom op 11 oktober 2021 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Jumbo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 11 oktober 2021

Een klant heeft problemen ondervonden met het inleveren van een volle spaarkaart voor de Max Verstappen actie bij Jumbo. Na twee bezoeken aan de winkel, waarbij het systeem niet functioneerde, werd de klant verteld dat de actie inmiddels voorbij was, ondanks eerdere bevestiging dat inleveren mogelijk zou zijn. De klant hoopt dat er een oplossing kan worden gevonden.

Mijn Klacht:

Goede middag ben gisteren tweemaal bij jumbo botersloot geweest voor de volle kaart in te leveren maar toen deed het systeem het niet en toen werd er gezegd komt u morgen maar terug en toen vroeg mijn vriend als ik morgen weer langskomt kan ik dan wel het boekje inleveren ja geen probleem dus vandaag weer terug en dan word er gezegd de actie is voorbij beetje raar verhaal zoveel geld uitgeven aan de boodschappen voor de zegels en dan nog geen auto hoop dat u meschien nog iets kan regelen .
Groetjes nancy groenenboom

Gewenste Oplossing:

Dat we dan toch een bestelcode kunnen krijgen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer