Klacht: slechte bezorging

Y.M. Donk op 24 februari 2022 over Jumbo in de categorie Supermarkten

Jumbo klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Jumbo
Categorie Supermarkten
Status Open
Datum 24 februari 2022

Er zijn herhaaldelijk problemen met de online bestellingen bij Jumbo, waaronder het ontvangen van verkeerde boodschappen en het ontbreken van artikelen. De klager, die moeilijk ter been is, ervaart ook dat de bezorgers minder zorgvuldig en snel werken, wat leidt tot ontevredenheid over de service.

Mijn Klacht:

De laatste tijd is er steeds veel mis met de online bestellingen. Dan boodschappen van een ander, dan ontbreken er spullen, nu weer een grote bestelling er NIET bij.
Ik ben moeilijk ter been, en bestel niet voor niets online. Nu moet ik maar weer zien dat groenten en fruit etc, in huis krijg voor het weekend.
Ook de bezorgers zijn niet meer wat het waren. Ik heb wel betere en nettere personen aan de deur gehad. Het gaat erg haastig, en voor je weet wat er in huis staat, zijn ze al weer weg.
Al met al, ben ik erg ontevreden de laatste keren.

Gewenste Oplossing:

Dat het wat rustiger, en netter ingepakt wordt, en niet de breekbare spullen onder zware spullen.
Ik voel het als gauw wat neersmijten en gauw weer verder, Jammer hoor, Het bezorgen is tenslotte ook niet gratis.!!!!!

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De NVWA houdt toezicht op voedselveiligheid.

Bron: ConsuWijzer