Mijn Klacht:
Ik heb inmiddels al een dikke twee weken geleden een klacht ingediend bij de klantenservice over een medewerker die zich als een varken mij heeft behandeld. Ik heb hier nog niks van gehoord behalve een standaard e-mail dat ze je ”niet vergeten zijn”.
Ik heb het vermoeden dat mijn klacht niet serieus wordt genomen en dat dit onnodig lang duurt. Het gaat om de volgende klacht:
”Geen vraag een klacht.
Zojuist meegenomen naar achter om camerabeelden van mezelf te bekijken aangezien ik door een medewerker werd beschuldigd van diefstal. Vervolgens beschuldigde hij mij van een product in mijn jaszakken steken, terwijl dit nooit is gebeurd. Daarna moest ik ook nog mijn jas opendoen om ‘binnenzakken’ te laten zien terwijl ik niet eens binnenzakken in mijn jas had en dit OOK al had vermeld.
Bovendien heeft hij mij meerdere keren ‘verdacht’ genoemd terwijl hij toen allang wist dat ik niks had gestolen en hij heeft NOOIT zijn excuses hiervoor aangeboden. Het enige wat hij te zeggen had was ”Het is mijn werk om verdachte situaties in de gaten te houden”.
Respectloos.
Het gaat om het filiaal Jumbo Eems Drachten en medewerker Michel Hakze.
Ik heb zelf ook in een winkel gewerkt, meerdere keren. Wij werden ook zeer duidelijk gewaarschuwd wat betreft diefstal. Alleen met de volgende omstandigheden mochten wij iemand beschuldigen van winkeldiefstal en vragen om de tassen te laten zien:
– Als wij het met eigen ogen gezien hadden en het zeker wisten.
– Daarnaast MOESTEN wij ook ALTIJD onze excuses aanbieden als wij iemand onterecht hadden beschuldigd.”
Ik eis een reactie van jullie. Het is absoluut absurd dat een medewerker zich als een varken gedraagt en hiermee wegkomt.
Gewenste Oplossing:
Ik eis een reactie van hen waarin is vermeld dat het ongeval met de medewerker is afgehandeld en dat hij ALSNOG zijn excuses aanbiedt voor zijn varkensachtige gedrag, desnoods recht in mijn gezicht.


