stokbrood
Klacht van hissde op 03 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
het ouderwetse stokbrood van de konmar is veranderd Lees meer
Bij Jumbo zijn 64 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.2/10. Dien een klacht in over Jumbo. Bekijk ook het volledige bedrijvenoverzicht op Klacht.nl.
Jumbo is een supermarktketen met bijna 400 winkels waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen. Ook kunt u inspiratie op doen in het Hallo Jumbo... Lees meer >
Jumbo is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 7809 klachten gemeld over Jumbo. Hiervan zijn er 1849 opgelost (24%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Jumbo delen.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over: jumbo, klacht, datum, producten, boodschappen. Op basis van de 7809 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Jumbo is 24%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Jumbo:
1. Neem eerst contact op met Jumbo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: https://www.jumbosupermarkten.nl
Twitter/X: @JumboNederland
U kunt een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Jumbo. Bezoek ook de website van Jumbo op www.jumbosupermarkten.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 7.820 klachten over Jumbo ingediend, waarvan 62 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Jumbo wordt 24% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 1.880 van de 7.820 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over Beschadigd product of pakket van Jumbo, Klantenservice problemen met Jumbo, Retour en terugbetaling problemen met Jumbo. Bekijk alle Jumbo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
Het telefoonnummer van de klantenservice van Jumbo is 0800-022 01 61 (gratis). U kunt ook een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl, waar Jumbo actief klachten behandelt.
Jumbo heeft op Klacht.nl een gemiddelde beoordeling van 2,3 op 10, gebaseerd op 30 beoordelingen.
Jumbo reageert gemiddeld binnen 1 dag op klachten die via Klacht.nl worden ingediend.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Jumbo niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van hissde op 03 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
het ouderwetse stokbrood van de konmar is veranderd Lees meer
Klacht van m.overbeeke op 03 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Gisteren een groot pak 'eigen merk' toiletpapier op het plankje bij de kassa voor zelfscanners laten staan. Vandaag (met bon) terug en navraag gedaan. Bij de balie: Er wordt al 'nee' gezegd voordat ik uitgepraat ben. Er wordt ook... Lees meer
Klacht van arian vissers op 03 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
afgelopen 24 december wil ik gebruik maken van uw aanbieding dat amstel bier in de aanbieding is. helaas op. een medewerker zegt mij dat in de loop van vandaag een nieuwe levering komt en dat ik maar terug moet komen... Lees meer
Klacht van Willem van der Vorst op 03 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
3x vorige week presteerde jullie dat de artikelen die ik moest hebben niet voorradig waren. Ik heb begrepen dat er dan bij jullie een alternatief voorhanden is. De laatste keer ging het om een bepaalde wijn die jullie normaal in... Lees meer
Klacht van jcc.antonissen op 02 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Ik had oudejaarsdag verse oliebollen bij de bakkersafdeling van de jumbo gekocht, tenminste dat dacht ik, want 's avonds bleken de oliebollen verschrikkelijk droog en smaakloos te zijn en hebben we de overige oliebollen aan de vogels gevoerd.... Lees meer
Klacht van EJEM op 02 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Tussen kerst en Nieuw 2x een Blister verpakking JUMBO cola gekocht. (Zitten met 4 stuks in een plastic verpakking) Allereerst de klacht dat dit zeer onhandzame flessen zijn geworden. Waren het eerst harde flessen kun je ze nu amper gebruiken bij... Lees meer
Klacht van mies.bai op 02 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Ik heb nu al een paar keer potjes van huismerk jumbo gekocht eerst vanaf 4maanden de bloemkool. Deze is erg hard en er zitten stukjes in. Nu de 6 maanden bruinebonen ook hier zitten gewoon stukjes in terwijl er toch... Lees meer
Klacht van Lennard31 op 02 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Nieuwjaarsdag wil ik met mijn vriendin naar de bios, omdat het die dag gratis parkeren is. En ons dus scheelt. Ik tik de codes van mijn vouchers in,en heb 10 euro op mijn saldo er bij geschreven. Op een 1... Lees meer
Klacht van H. van der Zee op 01 januari 2015 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Mijn kleindochter ( scholier ) werkt partime aan de kassa in Ypenburg. Een kleinigheidje als waardering met de kerst zou wel leuk zijn. Lees meer
Klacht van sissi salden op 31 december 2014 over Jumbo in de categorie Supermarkten
toast cups maar 12 jaar over de datum Lees meer