Spruiten
Klacht van Jolanda Beeren op 12 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Maden in de spruiten niet zo netjes zekers als jumbo de klaagende mensen nuet eens nietjes te woord staan Lees meer
Bij Jumbo zijn 55 klachten ingediend op Klacht.nl. De gemiddelde beoordeling is 2.4/10. Dien een klacht in over Jumbo.
Jumbo is een supermarktketen met bijna 400 winkels waar u terecht kunt voor de dagelijkse boodschappen. Ook kunt u inspiratie op doen in het Hallo Jumbo... Lees meer >
Jumbo is een bedrijf actief in de categorie Supermarkten. Op Klacht.nl zijn in totaal 7801 klachten gemeld over Jumbo. Hiervan zijn er 1858 opgelost (24%). Consumenten kunnen via Klacht.nl hun ervaring met Jumbo delen.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over: jumbo, datum, boodschappen, klacht, product. Op basis van de 7801 ingediende klachten zien we een patroon in de soort problemen die consumenten ervaren. Het oplossingspercentage van Jumbo is 24%, wat lager is dan gemiddeld.
Stappenplan bij een klacht over Jumbo:
1. Neem eerst contact op met Jumbo — gebruik de klantenservice of het contactformulier op hun website. Bewaar altijd een referentienummer.
2. Documenteer alles — bewaar e-mails, screenshots, facturen en andere relevante documenten.
3. Stel een duidelijke deadline — geef het bedrijf een redelijke termijn (bijv. 14 dagen) om te reageren.
4. Dien een klacht in op Klacht.nl — beschrijf duidelijk wat er is gebeurd, wat u al heeft geprobeerd, en wat u verwacht als oplossing.
5. Escaleer indien nodig — als het bedrijf niet reageert, overweeg dan de Geschillencommissie, het Juridisch Loket (gratis advies), of de kantonrechter.
Tip: een gedetailleerde, feitelijke klacht met bewijs wordt sneller en beter opgelost dan een emotionele tekst.
Als consument heeft u recht op veilige producten. Bij producten met gebreken kunt u aanspraak maken op reparatie, vervanging of geld terug. De Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) houdt toezicht op voedselveiligheid.
Website: https://www.jumbosupermarkten.nl
Twitter/X: @JumboNederland
U kunt een klacht over Jumbo indienen via Klacht.nl. Ga naar de klachtenpagina, beschrijf uw probleem en uw klacht wordt direct zichtbaar voor Jumbo. Bezoek ook de website van Jumbo op www.jumbosupermarkten.nl.
Op Klacht.nl zijn in totaal 7.801 klachten over Jumbo ingediend, waarvan 54 in het afgelopen jaar. De meest voorkomende klachten gaan over Supermarkten, klachtmelden.
Van de klachten over Jumbo wordt 24% opgelost. Er is ruimte voor verbetering. In totaal zijn 1.880 van de 7.801 klachten opgelost.
De meest voorkomende klachten over Jumbo gaan over Beschadigd product of pakket van Jumbo, Klantenservice problemen met Jumbo, Retour en terugbetaling problemen met Jumbo. Bekijk alle Jumbo klachten per onderwerp op de bedrijfspagina.
U kunt contact opnemen met Jumbo via de website www.jumbosupermarkten.nl, via X (Twitter). U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl, waar Jumbo actief klachten behandelt.
Als consument heeft u recht op een deugdelijk product of dienst. Reageert Jumbo niet op uw klacht? Stuur een schriftelijke ingebrekestelling met een termijn van 14 dagen. U kunt ook een klacht indienen via Klacht.nl — openbare klachten krijgen vaak sneller een reactie.
Klacht van Jolanda Beeren op 12 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Maden in de spruiten niet zo netjes zekers als jumbo de klaagende mensen nuet eens nietjes te woord staan Lees meer
Klacht van Frans Schwillens op 12 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Lammers komt als klein jongetje een keuken binnen, waar zijn moeder net een appeltaart uit de oven haalt. Even later zit de volwassen Lammers aan tafel met zijn eigen gezin appeltaart te eten. Als een onbeschoft varken vreet hij een... Lees meer
Klacht van [email protected] op 12 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Douwe Egberts koffie blond kost bij Jumbo in Ulvenhout drie euro en elf cent Jumbo de Burcht kost dezelfde koffie twee euro en negen en negentig cent. Mijn vraag is dit is wel een groot prijsverschil Waarom dit prijsverschil.. Ik ga elke week naar... Lees meer
Klacht van Chanramlal op 12 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
IK vond van jumbo buytenwegh respectloos tegen zijn klanten. Ik benop de parkeerplaats door drie personeel (bedrijfleidster,kassierre,en winkelbediende) aangehouden dat ik niet afgerekend had.Toen heb ik tegen de bedrijfsleidster gezegd ,dat ik wel gerekend heb,en heb mijn kassabon... Lees meer
Klacht van [email protected] op 12 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Wij vinden en andere mensen ook dat het aanvullen van jumbo in leens(degenhart) te laat gebeurt pas tegen één uur of twee dat is veel te laat naar mijn inzicht, lijkt het mij logisch dat zo iets in de ochtend... Lees meer
Klacht van nicob op 12 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Jumbo brokjes in saus 12 zakjes senior is veranderd en mijn katten eten het niet meer ,nadat ik de pakjes openmaakte en er aan rook kon ik ze begrijpen wat een viese lucht !! Ik vond... Lees meer
Klacht van Haneeee op 11 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
het is bizar voor woorden dat jumbo een beveiliger ( lijkt net een uitsmijter van Disco) de opdracht geeft om bij de ingang de klanten het 'bevel' te geven om een mand te nemen. Ik was van plan om een... Lees meer
Klacht van Angelique6 op 10 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
kreeg een e mail , dat ik gewonnen had , 500 euro aan boodschappen maar dit is gewoon dikke !!! op lichters ik ga dit ook melden bij Kassa Lees meer
Klacht van Sandriena op 07 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
Ik vind werkelijk dat jullie je moeten schamen dat jullie er voor kiezen om geen zwarte piet meer op verpakkingen van sinterklaas snoep te zetten en dus toe te geven aan een minderheid en onze NEDERLANDSE. feestdagen compleet overboord te... Lees meer
Klacht van a verhagen op 06 oktober 2016 over Jumbo in de categorie Supermarkten
net bij jumbo bouwlingplein oosterhout geweest personeel weet niet wat ovensnacks zijn bij kassa scant men maar 4 zakken snacks terwijl het verschillende prijzen zijn vraagt men niet... Lees meer