Klacht: Verkeerde levering, geen retour mogelijkheid, geen geld terug

Jacq_Brons op 17 april 2017 over Jansenwielerkleding.nl in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 april 2017

Een klant heeft een bh besteld bij Jansenwielerkleding.nl, maar ontving een niet passende sport bh van een onbekend merk. Er was geen mogelijkheid om het product te retourneren, en na meerdere weken van e-mailcontact met een medewerker werd er een aanbod gedaan om de sport bh zelf te verkopen in ruil voor 15% van het aankoopbedrag terug.

Mijn Klacht:

Begin Januari Marlies Dekkers bh besteld, kreeg echter een niet passende sport bh van onbekend merk geleverd. Geen mogelijkheid om te retourneren. Na vele weken e-mail verkeer met ene Cindy aanbod om zelf sport bh te verkopen en 15% van het aankoop bedrag retour te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Contact met een Nederlands vertegenwoordiger ipv een vaag gmail adres.
Volledig bedrag retourneren.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten