Mijn Klacht:
Ik heb mijn peugeot 206 te koop gezet, deze heeft een mooie body kit, radio cd/dvd speler van 2 maand oud (600) en velgen van maar liefst 255 eu pst. nieuwaarde, ik verwacht natuurlijk een eerlijk bod dus 1100 was voldoende. Ik krijg een bod van 100 EURO. Ik heb de klantendienst gevraagd waar ik een auto van 100 euro kan kopen ! dat zijn namenlijk goede deals voor een tuning auto.
ik vind mijn advertentie totaal niet serieus genomen en daarom ook totaal niet tevreden over ikwilvanmijnautoaf.nl
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ze een auto BINNEN 2 week verkopen met een REDELIJK bod, en niet aanbieden binnen 1 dag en 100 euro bieden.
sorry maar ik vind dat schandalig. Voor elke auto wil ik wel 100 euro geven dat is nog minder dan de ijzerwaarde voor de sloop.

