Klacht: Beschadigde tafel

Joyce Daemen op 06 juni 2022 over HUUS in de categorie Internetshops - Meubels, Meubelwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf HUUS
Status Open
Datum 6 juni 2022

Een klant van HUUS heeft een klacht ingediend over een beschadigde tafel die hij retour wilde sturen. Na de retouraanvraag ontving hij een vergoeding van 50 euro, wat hij als onacceptabel beschouwt gezien de aanschafprijs van 460 euro. De klant eist een nieuwe, onbeschadigde tafel en heeft aangegeven dat hij geen reactie meer ontvangt op zijn e-mails, waardoor hij overweegt juridische stappen te ondernemen.

Mijn Klacht:

Na retour aanvraag kreeg ik gelijk een aanbod vergoeding van 50 euro. Tafel ニ koste 460 euro. Wie koopt een nieuwe tafel om deze nog te moeten opknappen voor wel 50 euro. En tegen een lelijke tafek aanzitten kijken ook niet. Heel onbeschoft om gelijk een vergoeding aan te bieden terwijl er staat gratis retouren. Ik eis een nieuwe tafel. En deze keer onbeschadigd. En niet zelf naar boven te moeten brengen aangezien ik dan niet goed kan controleren op beschadigingen. Op mijn mail wordt niet meer gereageerd en gat over op naar mijn rechtsbijstand. Mailverkeer is aanwezig.

Gewenste Oplossing:

Nieuwe tafel omgeruild. Wordt afgeleverd in de woning zelf en bekeken op beschadigingen. Vervolgens kan de oude tafel weer meegenomen worden. Ze mogen zelf de tafel naar boven en beneden brengen. Die verantwoordelijkheid ligt nu bij hun zelf. Aangezien de chauffeur rolt met de tafels. Handig als je een ronde tafel hebt zei die nog!

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HUUS

Bericht van Robin van Klacht.nl

3 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HUUS nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door Joyce Daemen
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM