Klacht: Belachelijk bedrijf

VanOranje op 22 januari 2018 over huurexpert.nl in de categorie Verhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Verhuur
Status Open
Datum 22 januari 2018

Er wordt geklaagd over de consistent verouderde huuraanbiedingen op de website van huurexpert.nl, waarbij veel woningen al verhuurd zijn. Daarnaast ervaart de klager een gebrek aan respons van de makelaars en vindt men het onduidelijk hoe het betaalde abonnement opgezegd kan worden. De beperkte functionaliteit van het abonnement wordt als teleurstellend ervaren.

Mijn Klacht:

Huurexpert loopt consistent achter met het huuraanbod (meeste woningen zijn al tijden verhuurd). Grootste onzin dat het aanbod meerdere malen per dag wordt gefilterd).
Ik heb een enkele keer reactie terug gehad van een makelaar, meestal geen reactie. Je kan meestal überhaupt niet zien wie de makelaar is (om contact op te nemen).
Opzeggen van het betaalde abbonement is belachelijk onduidelijk, echt idioot.
Het betaalde abbonement is echt nog heel beperkt. Doodzonde van mn geld.

Gewenste Oplossing:

Totaal niet

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM