Klacht: Informatie over taxi kosten in Hurghada

anwilk op 30 januari 2012 over Holland International in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 9 februari 2012
Reactie van het bedrijf:

Telefonisch contact opgenomen met de klant door de afdeling Klantenservice. Hierbij zijn excuses aangeboden en de opmerkingen worden intern besproken.

Categorie Online Reisbureaus
Status Opgelost
Datum 30 januari 2012

Een klant van Holland International uit zijn onvrede over de informatie die hij ontving van de hostess in het Dana Beach Resort in Hurghada. Hij voelt zich misleid omdat hem werd geadviseerd de taxi-service van het hotel te gebruiken, terwijl lokale taxi's aanzienlijk goedkoper zijn. De klant vraagt zich af waarom Holland International valse informatie verstrekt en beschouwt dit als een onterechte behandeling van klanten.

Mijn Klacht:

Allereerst moet gezegd worden dat Dana Beach een uitstekend
Resort in Hurghade is.
Voel me echter ernstig in de maling genomen door Holland International. Tijdens de informatie van de hostess van H.I. in het Resort werd geadviseerd gebruik te maken van taxi-service van het hotel dit zou veiliger en mogelijk goedkoper zijn. Erg vervelend als later blijkt dat de lokale taxi’s nog geen derde van de prijs vragen (zonder af te hoeven dingen) en dit ook keurige chauffeurs zijn.
Het gaat me niet zozeer om het uiteindelijke bedrag, maar het feit dat H.I. hun klanten valse informatie verstrekt,
wat zijn de belangen van H.I. om dit zo te doen?
Het is geheel niet juist om zo met klanten om te gaan.
Had niet verwacht dat ze met oplichting bezig zouden zijn.

Gewenste Oplossing:

Ik zou willen zien hoe deze klacht met de medewerkers van H.I. gecommuniceerd wordt en zwart op wit of er werkelijk iets veranderd wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Holland International in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Holland International een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Holland International

Heeft op 09 februari 2012 om 16:44 geantwoord

Geboden Oplossing:

Telefonisch contact opgenomen met de klant door de afdeling Klantenservice. Hierbij zijn excuses aangeboden en de opmerkingen worden intern besproken.

Bericht van Robin van Klacht.nl

14 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Holland International beoordeeld.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM