Mijn Klacht:
Goedendag,
ik arriveerde bij HC utrecht rond 19.50 op 26-10. Aldaar bleek P6 vol. Bij P4 werd mij verteld dat casino bezoekers 18 euro (!) moesten betalen. Zelfs als je een diamond card hebt – wat ik heb.
Bizar verhaal. Ik belde vanuit mijn auto het hoofd nummer van HC utrecht en vroeg om uitleg. Er werd mij verteld Dan moet U receptie hebben meneer – dat weten wij niet. Staf is dus ook nog eens slecht geinformeerd.
Ik zeg Kunt u me doorverbinden met receptie dan?. Waarop de respons op semi geirriteerde toon is: Nee dat kan niet het is hardstikke druk er staat een hele rij! (met een houding zo van dat zie je zelf ook toch wel. Echter ik zat buiten in de auto….)
Al met al – matig tot zeer matig dit hele scenario.
Ik kom uit amersfoort en stond voor een voldongen feit dat ik óf 18 euro moest betalen om te parkeren óf naar huis gaan. Ik ben naar huis gegaan.
Als HC de diamond card parkeerplaatsen wil weggeven aan een Pandemonium feest omdat ze er dan 18 euro voor kunnen krijgen: dikke prima. Maar je kan niet van diamond kaart houders verwachten dat die dat ook gaan betalen. Daarnaast verras je mensen daarmee bij aankomst.
Dit heeft mij geld en tijd gekost voor niets (en jullie ongetwijfeld bezoekers!). Ik had ook iets anders kunnen plannen die avond
Gewenste Oplossing:
Het recht op een gratis parkeerplaats kon ik geen gebruik van maken en ik heb tijd en benzinegeld gespendeerd voor niks.
Ik stel voor dat jullie me 2 gratis hoofdmaaltijden aanbieden. Dat is een nette oplossing want dat is voor mij wel wat waard maar kost jullie relatief weinig
mvg
Romano Wannyn

