Klacht: bankhoes is niet geleverd na betaling

Dupedhoes op 17 september 2020 over Hoesgemak.nl in de categorie Internetshops - Huishoudelijke artikelen, Internetshops - Meubels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Status Open
Datum 17 september 2020

Een klant heeft op 22 juli een bankhoes besteld bij Hoesgemak.nl en betaald, maar heeft deze tot nu toe niet ontvangen. Ondanks het ontvangen van een orderbevestiging en meerdere e-mails naar de klantenservice, heeft de klant geen reactie gekregen en kreeg de laatste e-mail terug met een melding dat de server niet bereikbaar is.

Mijn Klacht:

Op 22 juli jl. heb ik een bankhoes gekocht via hoesgemak.nl. voor 29,95 euro. Wel een bevestiging ontvangen van mijn order, maar tot op heden geen bankhoes ontvangen. Ik heb een paar keer mail gestuurd maar geen reactie gekregen. De laatste mail kreeg ik terug dat de server niet bereikbaar of beschikbaar is

Gewenste Oplossing:

Ik wil graag mijn geld terug.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten