Mijn Klacht:
Op 17 Sept.2019 hebben wij op luchthaven Barcelona een huurauto opgehaald bij Hertz. deze huurauto hadden wij al maanden vooraf geboekt EN betaald bij Sunny cars, waar ook meteen een volledige verzekeringsdekking enz enz in zat.
Eenmaal aan de beurt bij de balie van Hertz begon de medewerkster meteen al een upgrade aan te bieden, want de door ons gehuurde auto was nog nog niet schoon en allerlei Spaanse onverstaanbaarheden meer.
Ik gaf aan dat ik duidlijk de tijd en vluchtnummers had doorgegeven en gewoon mijn gereserveerde auto wilde hebben.
Daarna begon ze over het feit dat ik moest tekenen dat ik een 2e bestuurder wilde, ik heb dat geweigerd, omdat ik de enigste ben die zal rijden.
Hierop kreeg ik een mapje met een nummer erop en konden we de auto ophalen.
op 26 September hebben wij de auto met een volle tank weer ingeleverd en kregen we een formulier met 88 aangekruist, wat er op duiden, dat alles in orde was.
2 weken later kreeg ik van onze creditcard het afschrift en daar blijkt toch € 254,10 te zijn afgeschreven, terwijl ik alles al aan Sunny cars heb betaald.
Ik heb Sunnycars hierover gebeld en die gingen het uitzoeken, nu 7 weken later komen ze met een redelijk standaard mailtje dat ze niets voor mij kunnen betekenen, omdat ik een extra verzekering heb afgesloten en afkoop van eigen risico.
Dit trachten ze te bewijzen door er een factuur van Hertz Madrid en een papiertje met wat krabbels erop bij te voegen, op geen van deze formulieren staan mijn handtekeningen en ik weet ook 100% zeker dat ik niets extra’s heb afgesloten.
Ik huur meerder keren per jaar al jaren lang bij Sunnycars en dus weet ik echt wel dat ik niets extra’s hoef af te sluiten.
Hertz Barcelona heeft waarschijnlijk een bonus op het bijverkopen van verzekeringen enz staan voor hun personeel, want ze belazeren de boel waar je bij staat.
Ik hoop dat Hertz Nederland hier iets mee doet, omdat ik me anders echt genoodzaakt voel om het hogerop te gaan zoeken.
Gewenste Oplossing:
Als ik mijn volledige € 254,10 terug krijg, want dat is meer dan wat de gehele huurauto koste vooraf !!


