Klacht: Opgelicht

Jo Otten op 20 februari 2017 over Hertz in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hertz is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Hertz
Categorie Autoverhuur
Status In behandeling
Datum 20 februari 2017

Tijdens hun vakantie in Italië huurden de klagers een auto bij Hertz, waarbij alles aanvankelijk soepel leek te verlopen. Na terugkomst ontdekten zij echter een onterechte afschrijving van € 240,00 op hun creditcard, veroorzaakt door hoge kosten voor brandstof en andere bijkomende kosten die zij niet konden begrijpen omdat het formulier in het Italiaans was.

Mijn Klacht:

Wij hadden op onze vakantie in Italië een auto gehuurd bij Hertz. Alles keurig verlopen (dachten wij) totdat wij thuis kwamen en er een rekening (in het Italiaans) op de deurmat viel. Wat bleek, had men € 240,00 van onze creditcard afgeschreven. Even in het kort alles op een rijtje: Wij hadden een auto gehuurd nabij het vliegveld. Auto afgehaald. Na 7 dagen de Auto afgetankt terug gebracht. Italiaans sprekende medewerker van Hertz schreef keurig de km stand op. We kregen een formulier in het Italiaans onder onze neus geduwd welk wij moesten tekenen. Wat bleek, hier stond een grote hoeveelheid benzine op tegen een absurd hoge prijs en ook hadden ze andere kosten in rekening gebracht. Omdat wij geen Italiaans kunnen lezen en spreken hadden wij dat niet gezien. Het bedrag was reeds 2 dagen vóór het inleveren van de auto van onze creditcard afgeschreven. Zij konden überhaupt nooit twee dagen van tevoren weten of wij hadden getankt. Uiteindelijk hebben wij de helft van het bedrag terug gekregen. Maar eerlijk gezegd zit het mij nog steeds niet lekker. Ik wil gewoon het volledige bedrag terug. Hier hebben wij recht op.

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hertz

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hertz over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hertz in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM