Klacht: huur van GPS voor huurwagen.

Frans Vandermeiren op 07 juli 2015 over Hertz in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hertz has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Bedrijf Hertz
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 7 juli 2015

Tijdens een vakantie in Zuid-Italië huurde de klager van 26 juni tot 3 juli 2015 een auto en een GPS van Hertz in Monopoli. De GPS functioneerde echter niet goed, ondanks opladen, en de klager ontving geen reactie op zijn melding aan het kantoor. Bij het inleveren van de auto en GPS moest de klager toch 115 euro betalen, wat hij onterecht vindt, aangezien de apparatuur niet naar behoren werkte.

Mijn Klacht:

Van 26 juni 2015 tot 3 juli 2015 huurden wij voor onze vakantie in Zuid Italië een huurwagen.
Deze huurwagen hebben wij afgehaald in de vestiging van Hertz in Monopoli, Via Sant’ Anna 37. Wij huurden tevens een GPS toestel.
Dit toestel bleek technisch niet in orde (melding van ‘ 41 lmaand geleden dat er up^dates gebeurd zijn, charged battery (niettegenstaande de GPS steeds werd opgeladen via stecker in rookcontact). Kortom deze GPS was niet bruikbaar. Ik heb hiervan via een email melding gemaakt aan het kantoor in Monopoli, evenwel zonder eresultaat. Bij het binnenbrengen van de wagen + GPS moest ik evenwel betalen, 115 euro. Ik vind dat dit niet kan en dat bij verhuring ervoor moet gezorgd worden dat de toestellen technisch in orde zijn.
Heb foto’s genomen – indien gewenst – van de meldingen die op het scherm van de GPS verschenen.
Reservatie: 343070280. Naam vzerantwoordelijke locatie: Giordano Fiorucci

Gewenste Oplossing:

Ik zou echt graag een compensatie krijgen voor het niet kunnen gebruiken van het toestel dat technisch niet in orde was.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hertz

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hertz over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hertz nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM