Klacht: het niet leveren van de bestelde auto

user-1220521 op 10 oktober 2015 over Hertz in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Hertz is working on this complaint
🔄 In behandeling
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Hertz
Categorie Autoverhuur
Status In behandeling
Datum 10 oktober 2015

Een klant heeft een Fiat 500 Cabrio gereserveerd bij Hertz voor een reis naar Sardinië, maar bij aankomst bleek deze auto niet beschikbaar. In plaats daarvan kreeg de klant een andere auto aangeboden, terwijl er naast hen wel een Fiat 500 Cabrio stond. Op vragen over de beschikbaarheid kon Hertz geen duidelijkheid geven en de klant kreeg geen cabrio.

Mijn Klacht:

Wij zijn van 26 september t/m 3 oktober naar Sardinië gevlogen en hebben op 19 september een Fiat 500 Cabrio gereserveerd via de site van Hertz. Wij hebben speciaal een cabrio gereserveerd vanwege het mooie weer in Sardinië. Bij aankomst werd aangegeven dat een Fiat 500 cabrio niet meer beschikbaar was en wij een andere (upgrade) auto kregen, Toen wij onze auto gingen halen zagen wij tot onze verbazing dat naast de auto die wij gekregen hadden een Fiat 500 cabrio stond, waarvan gezegd werd dat deze er niet meer was! Toen wij hierover opheldering hebben gevraagd kon men ons niet helpen. het was niet mogelijk een cabrio te krijgen.

Gewenste Oplossing:

Wij hebben voor de huur van de cabrio vijftig euro extra betaald en verwachten dit bedrag retour. Als wij hadden geweten dat een cabrio niet beschikbaar is hadden wij een gewone Fiat 500 genomen. Hertz geeft aan dat als een auto niet aanwezig is een upgrade geaccepteerd dient te worden. In ons geval gaat dit echter niet op want de gereserveerde auto was er wel maar is niet geleverd!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Hertz

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hertz over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Hertz nog niet in behandeling is genomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Hertz in behandeling genomen

user-1220521

Heeft op 11 januari 2016 om 17:21 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Naar mijn mening is dit geen oplossing.
Zij geven aan dat mensen hun cabrio langer dan afgesproken wilde hebben.
Tegen deze personen had aangegeven moeten worden dat dit niet mogelijk is.
Dat zij wel een auto kunnen krijgen maar geen cabrio.
Ook is aangegeven dat de cabrio die er nog wel stond waarschijnlijk verhuurd zou worden. Wij hadden ook een cabrio besteld! Niet tevreden over het ( erg laat) reageren van Herz!

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Hertz een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Hertz

Heeft op 21 januari 2016 om 14:40 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM