Klacht: Hertz Andrew the car rental company, auto 1 dag niet kunnen gebruiken

sjors80 op 11 september 2012 over Hertz in de categorie Autoverhuur

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten

Mijn Klacht:

Afgelopen July/Augustus heb ik een auto gehuurd bij Hertz partner Hertz Andrew the car rental company uit Colombo Sri Lanka.

Behalve dat het navagatiesysteem slecht tot niet werkte hebben we op 1 dag de auto niet kunnen gebruiken ivm een reparatie aan het slot. Deze reparatie is betaald door Hertz echter wij werden niet gecompenseerd voor het niet kunnen gebruiken van de auto (a +- 60 euro per dag).

Hierdoor waren we genoodzaakt extra kosten te maken en hebben we 1 dag niet de vrijheid gehad die waarvoor we betaald hadden.

Bij inleveren van de auto hebben we dit kenbaar gemaakt echter dit moest met de baas overlegd worden. Uiteindelijk kwamen ze met een korting voucher voor een volgend bezoek, deze heb ik afgewezen omdat we hiervan toch geen gebruik gaan maken.

Gewenste Oplossing:

Financiƫle compensatie of tegoedbod Hertz global.

Alle klachten die gemeld zijn door