Klacht: Afboeking bedrag 26 mei 2015 € 79,86

Bennie Spanjer op 28 juli 2015 over Hertz in de categorie Autoverhuur

Hertz klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✉ Hertz has been notified of this complaint
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Hertz
Categorie Autoverhuur
Status Open
Datum 28 juli 2015

Een klant heeft een klacht ingediend tegen Hertz over een onterechte afboeking van € 79,86 voor brandstof, ondanks het feit dat de auto met een volle tank is teruggebracht. De klant heeft bewijs in de vorm van een foto en een tankbon overgelegd, en voelt zich niet klantvriendelijk behandeld.

Mijn Klacht:

Confirmation Number G5243536843
Ik heb de auto op het vliegveld in Malaga teruggebracht met een volle tank (bewijs een foto en tank bon) toch is mij de brandstof afgeschreven via HERTZ DE ESPANA SA. Dit is niet passend en totaal niet klantvriendelijk.

Gewenste Oplossing:

Als het bedrag wordt teruggeboekt op NL39 RABO 0145 6784 15

Graag reactie via de mail: [email protected]
of op mobiel 06-41875187

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Hertz over deze klacht.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM