Klacht: Polaroid camera

Anoniempje._ op 17 juli 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 17 juli 2018

Een klant heeft problemen met een Polaroid camera van HEMA, die voor de tweede keer defect is. Na het maken van een testfoto bleef de camera aan en, na het openen van de achterkant, functioneert deze niet meer. De lampjes op de camera klikken niet meer en het apparaat reageert niet.

Mijn Klacht:

Mijn polaroid camera is kapot ( voor de 2e keer de eerste keer had ik al weer een nieuwe gekocht ) er stond op dat er nog 10 foto’s waren dus maakte ik een test foto na een tijdje was hij er nog niet uitgegaan. Ik dacht ik open hem aan de achterkant misschien is die leeg, maar dit was niet zo het kaartje zat vast dus ik probeerde hem eruit te trekken en dat lukte maar nu doet hij het niet meer.
Eerst gingen de 4 lampjes op de camera klikken maar nu doet hij niks meer.

Gewenste Oplossing:

Als dit probleem wordt opgelost, zonder bonnetje die heb ik namelijk niet meer. Ik heb wel een koop
bewijs via mijn pinpas.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM