Klacht: Niet gekregen online bestelde gemeubileerd houten poppenhuis

MiriamJax op 27 november 2018 over HEMA in de categorie Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf HEMA
Categorie Warenhuizen
Status Open
Datum 27 november 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen vrijdag 23 november in de ochtend een online bestelling gedaan en een houten gemeubileerd poppenhuis betaald.
Nu vandaag 27 november een mail gekregen met een geannuleerde bestelling. Krijg mijn geld terug maar geen poppenhuis. Ik vind het belachelijk dat de Hema niet met een regeling komt zodat ik het poppenhuis alsnog krijg.
Ik heb contact gehad met klantenservice maar kunnen niets voor mij betekenen. Ik moet maar afwachten of het product weer in de winkel is.

Gewenste Oplossing:

Het betaalde houtenpoppenhuis alsnog krijgen
Desnoods over een paar weken. Het is Hema zijn fout om online verkeerde informatie te geven over de voorraad en daar 5 dagen later bericht over krijgen dat het er niet is. Anders had ik vrijdag 23 gewoon zelf naar de winkel gegaan om het direct te kopen.. nu heb ik niets

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over HEMA

Bericht van Robin van Klacht.nl

7 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over HEMA nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM